Wschowa, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Fizjoterapia Domowa

Wschowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudni fizjoterapeutę domowego.

Miejsce pracy &#8211; WSCHOWA i powiat wschowski

Wymagania:
- Tytuł magistra lub licencjata,
- Minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta (mile widziane),
- Cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta,
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
- Sumienność i odpowiedzialność,
- Mobilność,
- Prawo jazdy kat. B,
- Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

Obowiązki:
- Wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej,
- Planowanie zabiegów,

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy oraz dowolną liczbę pacjentów do wyboru (1-6)
- formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata,
- Stabilne zatrudnienie w Ogólnopolskiej Placówce Medycznej,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Wrzesien, 2022  17:32

Identyfikator: 721253

Wyświetleń: 3336