Wschowa, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant

Wschowa

FX GRUPA świadczy usługi dla firm z Polski jak i zagranicy, legitymuje się certyfikatem Agencji Pracy Tymczasowej nadanym przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej (wpis do rejestru pod nr 7034)FX Grupa Sp. z.o.o. Zielona Góra.

Merchandiser / Serwisant

Opis stanowiska:

- dbanie o należytą ekspozycję towaru
- organizacja akcji promocyjnych
- sprawdzenie jakości towarów
- uzupełnianie brakujących etykiet cenowych
- zapewnienie ciągłej dostępności towarów
- wspieranie sprzedaży
- przesyłanie raportów z wizyt
- utrzymanie w czystości miejsc eksponowanych
- odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań

Oczekiwania:

- aktualna książeczka SANEPID
- komunikatywność i kreatywność
- dyspozycyjność
- silna motywacja do pracy i zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Merchandisera

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę na rzecz lidera rynku
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O PRZESŁANIE CV NA ADRES m.zareba@fxgrupa.com.pl/. W TYTULE: MIASTO/SERWISANT np. KRAKÓW/SERWIANT.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Styczen, 2012  12:47

Identyfikator: 369459

Wyświetleń: 2500