Wschowa, Lubuskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik Sklepu

G³ogów, Wschowa, Góra, Ko¿uchów, Lwówek ¦l±ski

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Manpower to ¶wiatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia³ów. Wspó³pracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym ma³ymi i ¶rednimi przedsiêbiorstwami ze wszystkich sektorów, a tak¿e najwiêkszymi ¶wiatowymi korporacjami. Nasze us³ugi obejmuj± pracê tymczasow±, rekrutacjê pracowników sta³ych, zatrudnienie zewnêtrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK SKLEPU
PSN/043/NKN

Miejsce pracy: G³ogów, Wschowa, Góra, Ko¿uchów, Lwówek ¦l±ski.

Opis stanowiska:
- prace przy rozk³adaniu towarów,
- dbanie o ekspozycjê w sklepie,
- obs³uga Klientów.

Wymagania:
- aktualna ksi±¿eczka SANEPID,
- rzetelno¶æ i uczciwo¶æ,
- chêci do pracy,
- dyspozycyjno¶æ.

Oferta:
- praca w okresie 28-30 marca (3 dni),
- ofertê pracy kierujemy do osób dyspozycyjnych równie¿ studentów,
- praca na pe³en etat,
- praca na podstawie umowy zlecenia,
- praca w jednym z punktów znanej sieci sklepów.

Osoby zainteresowane ofert± prosimy o aplikowanie na adres mailowy:
boleslawiec.zgorzelecka@manpower.pl/

Agencja zatrudnienia &#8211; numer certyfikatu 412

Og³oszenie dodane: Wtorek, 26 Luty, 2013  12:50

Identyfikator: 443885

Wy¶wietleñ: 2336

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik produkcji
  3. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  4. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  5. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe